Vstup pro členy ASZ ČR   Registrace
Asociace soukromého zemědělství ČR

Svaz vlastníků půdy České republiky

Adresář Diskuze Obchod Ubytování na farmě

Vyhledávání

Svátek slaví Ilona a Chris
Pátek, 20.1.2017 20:57
Na svatého Fabiána a Šebestiána stromům opět míza dána.

Počasí

Aktuality

Náhodná fotografie

dscn1151

Diskuze

Jaké zákony omezují vlastníky půdy ?

Zde je prostor pro podněty a diskuzi o zákonech omezující vlastníky půdy v ČR. Jaké zákony omezují vlastníky? Jaké to má konkrétní dopady?

Beztrestná ignorace zákonů
Marie  |  6.1.2017 14:18:48
Ze zákona jsem byla povinna zaplatit dědickou daň, odhadce, notáře z pozemků, které vlastním pouze papírově. Každoročně z těchto zcizených pozemků musím zaplatit také daň z nemovitostí. Další zcizování se připravuje.
Jsem posílána od čerta k ďáblu, advokáti mě stáli nekřesťanské peníze – výsledek žádný.
Nejsem zbavena svéprávnosti, nechci zastupitele, kteří mě okrádají. Chci přímou volbu zastupitelů a jejich odvolatelnost. Nyní máme styl komunistického zacházení s Ústavou a právy občanů, kdy někteří byli rovní a jiní „rovnější“. ( Názor kardinála Vlka-Naše současná normalizace - www.kardinal.cz, s kterým nelze nesouhlasit).
Stát ale pošlapal i své vlastní zákony. To, že lidé trvají na svém zákonném právu, nazývá málem zločinem. Léta čekáme, než stát konečně začne dodržovat své vlastní zákony. Po pádu komunismu jsme se s tímto totalitním kriminálním systémem nevypořádali. Po všech těch komunistických zločinech dále „působí“. Sametová revoluce v roce 1989 bylo vlastně pouze předání komunistické moci opět komunistům, vyloučených ze strany v roce 1968.

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 
load